Pantip-Cafe | Pantip-TechExchange | PantipMarket.com | Chat | PanTown.com | BlogGang.com | Torakhong.org | GameRoom


    shopping bag ja++ ( cosmetics)

    1  loose power from nars (snow)
    2 another loose powder from shu uemura this one give u a pearly look ja.  this is the first time that i try nars powder it's really good  i give 10/10 ja and about pearly one it's not gonna covered na ja but it gonna gives u a very pretty look
    3 eye shadow  from nars again  i bought iceland ja it's really pretty one
    4 eye shadow  (silver) from shu uemura winter 's coming i need sth to look winter ja
    5 mascara  (green) from shu uemura  i really like mascara from shu cause it doesn't give u a pandalike eyes
    6 pressed powder(snow) from nars again ja i can say work for myself really good one

     
     

    จากคุณ : mijijan - [ 29 ต.ค. 50 08:18:03 ]

 
 


ข้อความหรือรูปภาพที่ปรากฏในกระทู้ที่ท่านเห็นอยู่นี้ เกิดจากการตั้งกระทู้และถูกส่งขึ้นกระดานข่าวโดยอัตโนมัติจากบุคคลทั่วไป ซึ่ง PANTIP.COM มิได้มีส่วนร่วมรู้เห็น ตรวจสอบ หรือพิสูจน์ข้อเท็จจริงใดๆ ทั้งสิ้น หากท่านพบเห็นข้อความ หรือรูปภาพในกระทู้ที่ไม่เหมาะสม กรุณาแจ้งทีมงานทราบ เพื่อดำเนินการต่อไป



Pantip-Cafe | Pantip-TechExchange | PantipMarket.com | Chat | PanTown.com | BlogGang.com | Torakhong.org | GameRoom